Питання щодо замовлень:

  Питання: До якого часу приймаються замовлення?
  Відповідь: Замовлення приймаються з 10:00 до 21:30 щодня, без вихідних.

  Питання: Я хочу зробити замовлення на ранній час 8,9, 10 ранку. Чи можу я це зробити?
  Відповідь: Замовлення подібного характеру потрібно робити мінімум за добу, попередньо уточнивши у оператора про можливості його виконання.

  Питання щодо доставки:

  Питання: Скільки коштує доставка?
  Відповідь: Вартість доставки складає 25 грн по місту і 50 грн за межі міста.

  Питання: Я живу в р-ні. 3-го "Участка", яка вартість доставки?
  Відповідь: Вартість доставки на 3-й "Участок" - 25 грн.

  Питання: Скільки чекати доставку?
  Відповідь: При звичайному навантаженні, час між прийомом замовлення і його приїздом до замовника не перевищує 1 години.

  Питання: Я чекаю замовлення більше 1 години. Що мені робити?
  Відповідь: Заспокойтесь, та не панікуйте. Якщо ви очікуєте замовлення більше 1 години, будь-ласка, зателефонуйте нам для уточнення актуального часу доставки. Замовлення доставляються згідно черговості їх замовлення. Затримка може спостерігатися при великому навантаженні, у вихідні та святкові дні. Ми шкодуємо про те, що ви довго чекаєте своє замовлення.

  Питання: В які ще населені пункти здійснюється доставка?
  Відповідь: Доставка так само може бути в с. Приміське, Кар'єр та Придніпровське. Вартість доставки буде складати 50 грн (за умови, що сума вашого замовлення перевищує 400 грн, і відсутнє навантаження у вигляді великої кількості замовлень по місту). Так само доставка може бути і в інші населені пункти Нікопольського р-ну, при відсутності навантаження. Якщо ви хочете зробити замовлення, але проживаєте в населеному пункті який не вказано в данній відповіді, повідомте про це на початку розмови, і оператор відповість вам про можливості доставка до вас та її вартості.

  Питання щодо дисконтних карток:

  Питання: Які є картки знижок, і як їх отримати?
  Відповідь: Дисконтні карти є на 10%, 20% і 30%. Карту на 10% можна отримати від нас у подарунок при замовленні (на наш розсуд); зробивши замовлення на суму 1000 грн і більше за раз; прийнявши участь в конкурсах і розіграшах на нашій сторінці в інстаграмм. Карти на 20% і 30% можна отримати зробивши замовлення на 2000 і 3000 грн відповідно за раз; брати участь в розіграшах на нашій сторінці в інстаграмм; систематично замовляти у нас доставку нашої продукції і отримати карту при черговому замовленні (на наш розсуд).

  Питання: У мене карта, чи можу я замовити акційний сет дня зі своєю знижкою?
  Відповідь: На сети дня в певний день (сет "Понеділок" в понеділок, сет "Вiвторок" у вівторок і т.д.) вже діє максимальна знижка в 30% і знижка на знижки не додається. Але ви можете заказати будь-який інший сет, назва якого не збігається з поточним днем ​​тижня (сет "Понеділок" у вівторок, середу, четверг і т.д.) використовуючи свою дисконтну карту.

  Питання: Я отримав дисконтну карту, що мені з нею робити?
  Відповідь: Якщо ви знайшли дисконтну карту у вашому замовленні, потрібно відправити повідомлення на робочий номер 050 56 56 0 56 в Viber, Telegram або WhatsApp повідомивши номер картки (знаходиться на звороті під штрих-кодом), свої П.І.Б, номер телефону та адресу, для активації картки. Відправляючи свої дані на наш робочий номер, ви даєте свою угоду на обробку ваших персональних даних. Ваші дані використовуються тільки для активації картки, і отримання знижки при наступних замовленнях. І ні в якому разі не передеются третім особам.

  Питання: Чи можуть мої друзі, родичі і знайомі користуватися моєю карткою?
  Відповідь: Так, можуть, при замовленні потрібно вказати номер карти (знаходиться на звороті), П.І.Б власника дисконтної карти або номер телефону власника дисконтної картки.

  Питання: Я втратив / а свою дисконтну карту, що мені робити?
  Відповідь: Якщо у вас залишилася фотографія обороту картки з її номером, або номер карти записаний у вас в будь-якому іншому місці, ви можете використовувати для замовлення тільки номер дисконтної карти. Якщо ж номер карти загублений, потрібно підійти до нашої точки самовивозу, яка знаходиться за адресою: м Нікополь, пр. Електрометалургів 46 (р-н. "Владі"), назвати свої ПІБ, номер телефону, адресу і отримати нову карту з новим номером. Стара картка буде анульована.

  Інші питання:

  Питання: Скільки наборів паличок я можу взяти при замовленні?
  Відповідь: Ви можете взяти максимум 10 наборів паличок при замовленні сетів, 4 набори паличок при замовленні будь-якої іншої позиції з меню. Максимальна кількість паличок плюсуется щодо вашого замовлення (2 сети = 20 максимальних наборів паличок і т.д.).

  Питання: Минулого разу мені не вистачило соусу / імбиру / васабі. Чи можна додати соусу / імбиру / васабі?
  Відповідь: Скажіть оператору свої побажання при замовленні.